Kultura

Spotkanie z wyjątkowymi artystami

Galeria “Ratusz” Gubińskiego Domu Kultury zaprasza w sobotę (17.06), na “Wieczór z gwiazdą”. Wystapią Mika Urbaniak oraz Victor Davies. Początek wydarzenia pn. TRIBUTE TO THE BEATLES i nie tylko… o godzinie 18:00.

Mika Urbaniak i Victor Davies osiągnęli ogromny, międzynarodowy sukces w branży muzycznej, ale są także bardzo kreatywni w dziedzinie malarstwa. – Twórczość malarska Miki i Davisa wyraża emocje wynikające z ich wyjątkowej, artystycznej wrażliwości. Będą Państwo świadkami pulsującej ekspresji koloru, pozytywnej energii, ale również dialogu kobiecej i męskiej siły – mówi Andrzej Winiszewski, dyrektor GDK.
Kolejnym punktem w tym fascynującym wieczorze będzie promocja książki Miki Urbaniak „BĘDZIE LEPIEJ”, gdzie autorka szczerze wyznaje o uzależnieniu, chorobie i miłości…
Mika Urbaniak od wielu lat koncertuje na całym świecie. Występowała z takimi artystami jak Tom Browne, Lenny White, Al McDowell, Richard Bona czy Hiram Bullock. „Fryderyk” za najlepszy album roku to jej pierwszy album „CLOSER”.
W programie koncertu w „GALERII RATUSZ GDK” znajdą się największe przeboje The Beatles w akustycznych aranżacjach producenta muzycznego Victora Daviesa. Usłyszymy energetyczne brzmienie, hipnotyzujący głos Miki, wykwintną mieszankę stylów i unikalne interpretacje.
Bilety w cenie 40 zł na całość wydarzenia, do nabycia w sekretariacie domu kultury.

Podobne artykuły

Sprawdź również
Zamknij
Przycisk powrotu do góry