Na sygnale

Brak ostrożności i nieszczęście gotowe. Rodzice uczniów pobliskiej szkoły zaczynają się niepokoić…

Wczoraj około godziny 13:30 na przejściu dla pieszych przy ulicy Rycerskiej, w okolicach SP nr 2, doszło do potrącenia małoletniego. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia podkom. Justyna Kulka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim: Kierująca samochodem osobowym Audi, nie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych i potrąciła przechodzącego przez przejście chłopca. Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala w Zielonej Górze. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. 41-latce zatrzymano prawo jazdy. Kobieta był trzeźwa. Czynności w powyżej sprawie prowadzone są przez policjantów KP Gubin.

Martwi fakt, że parę dni wcześniej (27.04) również na ulicy Rycerskiej doszło do podobnego zdarzenia. Też potrącono chłopca na pasach, który szedł do szkoły. Kierująca samochodem marki Fiat Doblo doprowadziła do zderzenia tylnego z samochodem marki VW Passat, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych celem przepuszczenia pieszego znajdującego się na przejściu. W wyniku uderzenia samochód VW Passat przetoczył się na przejście dla pieszych doprowadzając do potrącenia małoletniego, który z urazem nogi został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze.

Rodzice uczniów pobliskiej szkoły zaczynają się niepokoić. Nasi Czytelnicy zwracają uwagę, że w tym miejscu samochody często pędzą pod górkę, ile dała fabryka… Do tego brak ostrożności i nieszczęście gotowe.

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry