Sport

Czas na emocje! MKP Carina Gubin gotowa do rundy wiosennej

Po zimowej przerwie wracają rozgrywki w III lidze. Pierwszym przeciwnikiem MKP Cariny Gubin będzie Ślęża Wrocław.

Drużyna ta obecnie zajmuje w tabeli czwarte miejsce. Podopieczni Grzegorza Kopernickiego po rundzie jesiennej plasują się na 11 pozycji. Początek meczu na stadionie miejskim w Gubinie w sobotę (12.03) o godzinie 13:00.

W piątek (4.03) w hali sportowej przy ul. Krakowskiej miała miejsce oficjalna prezentacja sztabu oraz zawodników Cariny. – Wszyscy liczymy na to, że uda się nam utrzymać w III lidze. Nasze dalsze plany to włączenie się do walki o awans do drugiej ligi w przyszłym sezonie, ale do osiągnięcia tego celu potrzebne jest pozyskanie kolejnych sponsorów – podkreślił Andrzej Iwanicki, prezes zarządu MKP Cariny Gubin.

Z kolei trener Grzegorz Kopernicki powiedział nam: Mocno wierzę, że się utrzymamy. Pracowaliśmy ciężko. Musimy mieć jednak dużo pokory. Jak zwykle, boisko wszystko zweryfikuje. Jesteśmy zadowoleni z przygotowań do rundy wiosennej, chociaż wszystkich planów i zamierzeń nie udało się w 100% zrealizować. Wchodząc na boiska „Orlika” i zmrożoną nawierzchnię zawsze boimy się o kontuzje. Jestem zadowolony z transferów. Szukaliśmy zawodników, którzy będą realnym wzmocnieniem na różnych pozycjach.

Podobne artykuły

Sprawdź również
Zamknij
Przycisk powrotu do góry