Społeczeństwo

Gdzie jest Mikołaj?

Gubiński Dom Kultury zaprasza w najbliższą niedzielę (05.12) do mikołajkowej zabawy. Na czym będzie ona polegać?

Z uwagi na obecne obostrzenia COVID-19, tradycyjna zabawa mikołajkowa w Gubińskim Domu Kultury nie odbędzie się. – Bardzo tego żałujemy, ponieważ zawsze cieszyła się ona wielką popularnością wśród najmłodszych pociech. Ale w zamian dom kultury proponuje zabawę dla małych i większych dzieci, która odbędzie się w plenerze – mówi Janusz Gajda, dyrektor GDK.

Na czym będzie polegać zabawa? Przede wszystkim w najbliższą niedzielę trzeba wybrać się na rodzinny spacer. Miejmy nadzieję, że pogoda tego dnia dopisze. Podczas spaceru trzeba zwrócić uwagę, czy gdzieś naszym oczom nie ukaże się drewniana bombka z Mikołajem wykonana specjalnie na okoliczność tej zabawy w pracowni Makerspace Gubin. – Bombowe Mikołaje będą pochowane w różnych miejscach naszego miasta. W niedzielę rano na naszym Facebooku otrzymacie szczegółowe wskazówki, gdzie ich szukać. Uważnie zatem śledźcie nasze wpisy. Jeżeli już znajdziecie mikołajkową bombkę, na każdej z nich na odwrocie umieszczony będzie specjalny kod. By otrzymać prezent wystarczy przesłać nam kod na maila gdkgubin@gmail.com, odpowiedzieć na jedno proste pytanie dotyczące Gubina i przyjść po odbiór atrakcyjnych nagród i upominków. Każda bombka wygrywa! Zabawę adresujemy w zasadzie do każdego chętnego. Jeśli ktoś nie chce wziąć w niej udziału, prosimy nie zabierać i nie wyrzucać bombek, jak miało to miejsce w ubiegłym roku… Dajmy szansę innym – dodaje J. Gajda.

Życzymy wszystkim wspaniałej zabawy. Bądźcie czujni w trakcie niedzielnego spaceru po Gubinie i śledźcie na bieżąco profil Gubińskiego Domu Kultury. Wszystko wyjaśni się w niedzielę rano!

 

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry