Społeczeństwo

Gubiński Sztab WOŚP zaprasza do współpracy oraz poszukuje wolontariuszy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zawita do Gubina. 28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32. Finał, a zebrane pieniądze zostaną tym razem przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc po pandemii.

Gubiński Sztab WOŚP działający w Gubińskim Domu Kultury zaprasza wszystkich chętnych do współpracy oraz do zapisywania się na listę wolontariuszy, którzy podejmą się zbierania środków finansowych w dniu Finału, a także zwraca się z prośbą do ludzi wielkiego serca o każdą formę wsparcia 32. odsłony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gubinie. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt: maiL: sztabwospgubin@gmail.com lub tel.: 726 800 122 albo 606 317 695.

Szefem Gubińskiego Sztabu powstałego przy Gubińskim Domu Kultury został ponownie Marcin „Gwizdo” Gwizdalski. Ponadto w Sztabie WOŚP Gubin znaleźli się: Sylwia Leszczyńska, Wiktoria Grzecznowska, Tomasz Selerski, Kamil Kuśnierek, Tymoteusz Górski, Rafał Koszczyc, Franek Kaczmarek oraz młodzież szkolna – Aleksandra Rodak i Zuzanna Czerniawska (Pracownia Orange w Gubinie i Młodzieżowa Grupa „OTWARTE”). Grupa aktywistów już pracuje nad licznymi atrakcjami i niespodziankami.

O tym, że gubiński Sztab WOŚP działa fantastycznie i robi nieprawdopodobne rzeczy nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Świadczą o tym zarówno rekordowe ostatnie zbiórki (po 200 000 zł) jak i fakt przyznania naszemu Sztabowi medalów 25-lecia i 30-lecia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry