Aktualności miejskie

Informacja o zapisach na półkolonie

Jak już informowaliśmy wzorem ubiegłych lat, odbędą się organizowane przez Burmistrza miasta Gubina półkolonie letnie dla dzieci ze szkół podstawowych. W tym roku odbędą się dwa dwutygodniowe turnusy. Ich terminy to: 27.06 - 08.07 (1 turnus) oraz 11.07-22.07 (2 turnus). Zajęcia w każdy dzień potrwają od godziny 9:00 do 16:00. Obecnie trwa ustalanie wszystkich szczegółów dotyczących liczby uczestników, ale możemy poinformować, że dopłata do udziału wyniesie 300 złotych za turnus od dziecka.

W tym roku, wyjątkowo, zapisy odbędą się w formie elektronicznej. Odpowiedni formularz, na pierwszy turnus, w najbliższym czasie zostanie zamieszczony na stronie www.gubin.pl. W ten sposób koordynator akcji będzie miał ułatwione gromadzenie wszystkich danych, a ich uzupełnienie jest na tyle proste, że żaden z rodziców i opiekunów nie będzie miał z nim problemu. Dzień przed uruchomieniem zapisów poinformujemy o tym fakcie w osobnej wiadomości. Zapisy na drugi turnus pojawią w drugiej połowie czerwca.

Bazą dla półkolonii będzie Zespół Szkół Ogólnokształcących przy ul. Piastowskiej. Pamiętajmy, że ilość miejsc jest ograniczona, a warunkiem kwalifikacji jest ukończenie 7 roku życia!

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry