Kultura

Jadą po nas!

Kabaret K2 wystąpi w Gubinie! Powstali w 2012 roku w Zielonej Górze, w legendarnej “Gębie”. Obecnie tworzą go Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. 

Przez lata znajomości udało się im wypracować wzajemne, prywatne rozumienie, które z powodzeniem przenoszą na scenę. W skeczach znajdziemy zarówno świeże obserwacje obyczajowe jak i spora dawkę absurdu. Jak przyznają, starają się, aby ich skecze nie były tylko śmieszne, ale także „o czymś”, bo najlepszy widz to nie tylko widz rozbawiony, ale również zaintrygowany. Nie boją się improwizacji, która zbliża ich do widza i zaskakuje nie tylko jego. Przestrzegają, że lubią wychodzić poza scenę, ale na szczęście jeszcze nikt nie żałował, bo wiedzą. jak zaopiekować się publicznością.

W nowym składzie, z nowymi skeczami i nową energią ruszyli w nową trasę. Zapraszają na nowy program. Zapewniają, że będzie jeszcze śmieszniej i wciąż „o czymś”. Zabawne postaci, ciekawe tematy, zaskakujące puenty i mnóstwo improwizacji – tego ma nie zabraknąć 29 września w Gubińskim Domu Kultury. Początek wydarzenia o godzinie 20.00.

Bilety można kupić w sekretariacie domu kultury oraz kabaretowebilety.pl, biletynakabarety.pl lub kupbilecik.pl

Podobne artykuły

Sprawdź również
Zamknij
Przycisk powrotu do góry