Aktualności miejskie

Jesienny Piknik Rodzinny!

Przypominamy, że w czerwcu odbył się bardzo udany Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, a drugą dużą imprezą organizowaną w ramach projektu "Zdrowe Relacje - Zgodna Rodzina" jest Jesienny Piknik Rodzinny połączony z Rajdem Rowerowym!

To dwudniowa impreza, która odbędzie się 23 i 24 września!
W sobotę zapraszamy, w godzinach 12:00 – 16:00, na SkatePark przy ul. Miodowej, gdzie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w darmowych warsztatach w szkółce Piotra Dabova, który odwiedził nas podczas otwarcia obiektu w maju. Ponadto przewidziano pokaz umiejętności aktualnego Mistrza Polski w kategorii U16!
W niedzielę całość rozpocznie się o 11:00 rodzinnym Rajdem Rowerowym z Wyspy Teatralnej. Wycieczka skończy się na głównej arenie imprezy, czyli Stadionie Miejskim przy ul. Sikorskiego. Tam z darmowych atrakcji, od godziny 12:00, będą mogły skorzystać całe rodziny, a w programie między innymi: zawody, animacje, gry, warsztaty, występy, pokazy, koncert oraz mecz piłki nożnej pomiędzy Polskimi Aktorami i Drużyną Gubina!
Zapraszamy wszystkich do udziału w imprezie organizowanej w ramach projektu „Zdrowe relacje – Zgodna Rodzina. Wdrożenie zintegrowanych programów zapobiegania przemocy domowej – utworzenie Centrum dla Rodzin w Gubinie”, który jest realizowany przez gminę Gubin o statusie miejskim ze środków pozyskanych Funduszy Norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry