Społeczeństwo

Każdy z nas może pomóc Michałowi wygrać życie!

Mieszkający w Gubinie Michał Wojtuń potrzebuje pomocy. Kiedyś sam angażował się w akcje charytatywne. Dziś sam potrzebuje naszego wsparcia.

Jak czytamy na stronie siepomaga.pl: Wszystko zaczęło się w 2015 roku. Wtedy, u 19-letniego Michała zdiagnozowano nowotwór złośliwy Hodkina III stopnia. Walczył dzielnie, pokazując, że jest w stanie pokonać nowotwór. I tak się stało. Michał miał wiele planów i marzeń. Niestety, jego organizm był nadal wyjałowiony, z małą odpornością. Ropne zapalenie opon mózgowych doprowadziło do rozległego udaru niedokrwiennego prawej półkuli mózgu. Powstałe zniszczenia doprowadziły do niedowładu czterokończynowego. Od czerwca br. jest w stanie wegetatywnym. Nie widzi i nie słyszy, jedynie spontanicznie otwiera oczy. Nie reaguje na żadne bodźce zewnętrzne. Jego jedyną szansą jest rehabilitacja. Koszt pobytu w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym to miesięcznie prawie 20 tys. zł.

Osoby, które chcą pomóc, mogą to zrobić na dwa sposoby.

Po pierwsze, kliknąć tutaj – można wpłacić dowolną kwotę.

Po drugie, wziąć udział w licytacjach. Na Facebooku utworzono grupę pod nazwą Liga Mistrzów Pomagania dla Michała Wojtunia – kliknij tutaj – dochód z licytacji będzie przeznaczany na leczenie i rehabilitację 27-latka.

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry