Społeczeństwo

Mają ważną misję

W Warszawie otwarto Orange Digital Center w Warszawie. To przestrzeń, w której realizowany będzie program edukacji pozaformalnej, stawiający na wspieranie ludzi w rozwoju kompetencji przyszłości, aby w ten sposób zwiększać ich szanse w życiu społecznym i zawodowym.

Specjalne zaproszenie na galę otrzymali przedstawiciele Pracowni Orange w Gubinie – młodzieżowe leaderki Wiktoria Żurko, Zuzanna Czerniawska, Katarzyna Gancarz oraz Marcin Gwizdalski z Gubińskiego Domu Kultury – na zdjęciu z Prezesem Fundacji Orange Polska Konradem Ciesiołkiewiczem oraz Małgorzatą Kowalewską Kierowniczką Działu Orange Digital Center.

Dlaczego to właśnie nasze miasto dostąpiło tego zaszczytu? – Pracownia Orange w Gubinie działa prężnie już blisko 10 lat. Jest przykładem miejsca, w którym dzieją się przeróżne projekty. Misją Orange Digital Center jest rozwijanie kompetencji przyszłości, by zwiększać szanse na lepsze życie społeczne i zawodowe i to właśnie dzieje się w Gubinie – tłumaczy M. Kowalewska Kierowniczka ODC.

Zachęcamy do odwiedzania Pracowni Orange przy Gubińskim Domu Kultury.

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry