Aktualności miejskie

Półkolonie letnie

Wzorem ubiegłych lat, odbędą się organizowane przez Burmistrza miasta Gubina półkolonie letnie dla dzieci ze szkół podstawowych.

W tym roku odbędą się dwa dwutygodniowe turnusy. Ich terminy to: 26.06 – 07.07 (1 turnus) oraz 10.07-21.07 (2 turnus). Zajęcia w każdy dzień potrwają od godziny 9:00 do 16:00, jeśli chodzi o odpłatność to szczegóły podane zostaną niebawem.

W tym roku, tak jak w poprzednim, zapisy odbędą się w formie elektronicznej. Odpowiedni formularz zostanie zamieszczony na początku czerwca na stronie www.gubin.pl. W ten sposób koordynator akcji będzie miał ułatwione gromadzenie wszystkich danych, a ich uzupełnienie jest na tyle proste, że żaden z rodziców i opiekunów nie będzie miał z nim problemu.

W poprzednich edycjach organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom mnóstwo atrakcji: spędzanie czasu na wolnym powietrzu, zwiedzanie ciekawych miejsc, wyjazdy do kina, mnóstwo gier i zabaw, podczas których nikt się nie nudził. Ponadto dla każdego dziecka przygotowano śniadanie i obiad. W tym roku będzie podobnie. Bazą dla półkolonii będzie Zespół Szkół Ogólnokształcących przy ul. Piastowskiej. Pamiętajmy, że ilość miejsc jest ograniczona, a dokładną liczbę podamy niebawem.

Warunkiem kwalifikacji jest ukończenie 7 roku życia!

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry