Społeczeństwo

Proszą o pomoc dla schroniska

OTOZ Animals – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze prosi mieszkańców Gubina i okolic o pomoc. Magazyn z tekstyliami robi się coraz bardziej pusty. Brakuje m.in.: koców, ręczników, pościeli, itp.

Zróbmy wiosenny przegląd swoich szaf. Na pewno znajdzie się w nich coś, czego już nie potrzebujemy, a z pewnością przyda się w schronisku. – Błagamy o pomoc, przyjmiemy każdą ilość używanych tekstyliów, bo nasze zwierzaki nie będą miały na czym spać – czytamy na fanpagu zielonogórskiego OTOZ Animals.

Tekstylia można dostarczyć osobiście lub przesłać na adres: OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, ul. Szwajcarska 4, 65-169 Zielona Góra. Nr konta: 63 1020 5402 0000 0402 0461 7579. Można się również kontaktować w tej sprawie, pod numerem telefonu: 577 466 576.

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt oraz zielonogórski Inspektorat to grupa ludzi, która skupia swoje działania, mające na celu poprawę losów zwierząt w potrzebie. Interwencje, adopcje oraz liczne wydarzenia, promujące adopcję bezdomnych zwierząt to tylko część ich inicjatyw.

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry