Społeczeństwo

Rekordowy kiermasz wośp-owy w SP nr 2. Uzbierali ponad 10 tys. zł!

W piątek (27.01), w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się kiermasz, z którego cały dochód przeznaczony został na WOŚP.

Były pyszne ciasta, babeczki, naleśniki, galaretki. Można było kupić puzzle, książki, pluszaki, ciuchy, świeczki, kosmetyki, ozdoby i wiele innych rzeczy. Nie zabrakło nauki pierwszej pomocy przedmedycznej. Placówkę odwiedziły przedszkolaki, aby dowiedzieć się, jak wygląda RKO. A wszystko po to, aby od najmłodszych lat uczyć dzieci, że warto pomagać.

Przy okazji mieliśmy nadzieję, że uda nam się odrobinę pobić nasz zeszłoroczny rekord. Rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu osób udało nam się zebrać 10431,76 zł i 9,70 euro. Wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy przygotowali poczęstunek i fanty oraz tym, którzy nie wahali się pozwolić dzieciom na niekontrolowane zakupy, bardzo dziękujemy – mówi Ewa Kisała, nauczycielka z SP nr 2.

Z kolei dyrektor Bogusław Wypych, dodał: – To niesamowity wynik. Ogromne wsparcie ze strony nauczycieli, uczniów oraz rodziców przyniosło efekt, z którego możemy być wszyscy dumni. Graliśmy w jednej, orkiestrowej drużynie. Wszyscy zasłużyli na 6 z plusem.

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry