Sport

Rozpoczęły się zapisy do Biegu Tropem Wilczym

Trwają zapisy do tegorocznego Biegu Tropem Wilczym. Impreza zostanie zorganizowana w niedzielę (6.03) w Chlebowie, przy SP im. Danuty Siedzikówny "Inki".

Rejestracja uczestników oraz wydawanie pakietów startowych rozpocznie się o godzinie 10:00. W południe start wspólny w biegu na dystansie 1963 m. Pół godziny później bieg na dystansie 5 kilometrów. Na zakończenie zaplanowano oficjalne podsumowanie zmagań, a także wręczanie medali i pucharów. – Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Biegu Tropem Wilczym, który jest organizowany w naszej miejscowości już po raz piąty. Liczba uczestników w tym roku wynosi 150. Opłata startowa to koszt 20 zł – mówi Joanna Karbowiak, koordynator projektu.

Wszelkie informacje oraz link do zapisu można znaleźć na stronie: tropemwilczym.org/bieg/chlebowo. Zapisy również w szkole u Joanny Karbowiak Anny Smołki – Płetenickiej.

W razie pytań lub wątpliwości, zainteresowane osoby proszone są o kontakt z telefoniczny 510 696 290 lub poprzez adres mailowy tw.chlebowo@o2.pl

W ramach opłaty startowej organizator zapewnia: rezerwację miejsca w biegu, numer startowy plus agrafki, koszulkę z grafiką o tematyce Żołnierzy Wyklętych, pamiątkowy medal, torbę, posiłek (grochówka, kawa/herbata).

Ponadto Rada Rodziców sprzedawać będzie pyszne ciasto. Zawodom sportowym będą towarzyszyć imprezy towarzyszące, tj. wystawa poświęcona Żołnierzom Wyklętym, wystawa prac plastycznych uczniów SP w Chlebowie poświęconych patronce szkoły oraz wspólne śpiewanie z członkami Koła Gospodarstw Wiejskich z Chlebowa.

Podobne artykuły

Sprawdź również
Zamknij
Przycisk powrotu do góry