Sport

W poniedziałek rusza sprzedaż biletów

Dzień 7 grudnia przejdzie do historii MKP Cariny Gubin. W samo południe, podopieczni Grzegorza Kopernickiego zagrają z ekstraklasowym Piastem Gliwice – mistrzem Polski z 2019 roku. Stawką meczu będzie awans do ćwierćfinału Fortuny Pucharu Polski.

Klub poinformował, że od poniedziałku (27.11) rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz 1/8 Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Cariną, a Piastem, który zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Gubinie.
Najważniejsze informacje:
  • bilety będą sprzedawane od poniedziałku (27.11) do piątku w godzinach 08:00 – 20:00 w siedzibie firmy Iwaniccy sp. z o.o. sp. k., która mieści się w Gubinie przy ulicy Kresowej 257d.
  • do puli trafiło 999 wejściówek, koszt biletu normalnego to 50 zł, a ulgowego 30 zł.
  • przed zakupem biletu będzie wymagany numer PESEL
  • sprzedaż będzie prowadzona do wyczerpania biletów
  • ewentualne niesprzedane bilety trafią do kasy stadionowej w dniu meczu
  • nie będzie prowadzonej sprzedaży On-Line

Ponadto każdy kibic będzie miał możliwość obejrzenia meczu w telewizji, ponieważ transmisję “na żywo” przeprowadzi Polsat Sport.

Komplet par 1/8 finału: Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze, Carina – Piast Gliwice, Wisła Kraków – Stal Rzeszów, Arka Gdynia – Lech Poznań, Korona Kielce – Legia Warszawa, Raków Częstochowa – Cracovia, Jagiellonia Białystok – Warta Poznań, Stal Mielec – Widzew Łódź.

Piast Gliwice to od wielu lat uznana marka na piłkarskiej mapie Polski. Klub powstał w 1945 roku, ale największe sukcesy nadeszły dopiero w XXI wieku. Rok 2008 to historyczny awans do Ekstraklasy. W 2013 r. niebiesko-czerwoni zasmakowali gry w europejskich pucharach. Trzy lata później wywalczyli wicemistrzostwo Polski, a w 2019 roku nadszedł największy sukces – Mistrzostwo Polski. Obecnie trenerem Piasta jest Aleksandar Vukovic. W kadrze zespołu jest kilka “głośnych” nazwisk, m.in.: Frantisek Plach, Jakub Czerwiński, Damian Kądzior, Patryk Dziczek, Jorge Felix, czy też Kamil Wilczek.

 

Podobne artykuły

Sprawdź również
Zamknij
Przycisk powrotu do góry