Na sygnale

Wciąż jest poszukiwany

Od zaginięcia pana Stanisława z Gubina minęły już blisko trzy miesiące. I wciąż nic nie wiadomo… Póki co, nie ma po nim śladu, ale Policja w dalszym ciągu prowadzi intensywne poszukiwania.
Stanisław Bielka zaginął 10 września. Tego dnia 77-latek wyszedł z domu i od tego czasu nie ma z nim jakiegokolwiek kontaktu. Nie poinformował też nikogo o swoim wyjściu ani o tym, gdzie się wybiera. Jak podkreśla podom. Justyna Kulka z Komisariatu Policji w Krośnie Odrzańskim: Cały czas trwają intensywne poszukiwania. Sprawdzamy różnego rodzaju miejsca, gdzie mógłby on przebywać. Do tego celu wykorzystywany jest między innymi dron oraz kamery termowizyjne. Na początku pojawiały się od mieszkańców sygnały o zaginionym, ale po ich weryfikacji okazywały się one błędne.
Przypomnijmy – Pan Stanisław wiosną br. też zaginął, ale po kilku dniach udało się go odnaleźć w dość odległym miejscu od swojego miejsca zamieszkania. Oby i teraz akcja poszukiwawcza zakończyła się powodzeniem. Tym bardziej, że coraz krótsze dni nie sprzyjają komfortowym warunkom do tego typu działań.
Jeżeli ktoś posiada jakąkolwiek informacje o zaginionym i jego obecnym miejscu pobytu, proszony jest o natychmiastowy kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gubinie pod numerem telefonu 47 79 45 411 lub 112.
Rysopis zaginionego: wzrost: 1,60 cm, sylwetka szczupła, waga około 70 kg, długa siwa broda, włosy siwe – za uszy, nosi okulary. Ubiór: niebieska bluza dresowa z białymi paskami na rękawach lub czarna kurtka, brązowe długie spodnie, może mieć na nogach gumofilce.
(red)

Podobne artykuły

Przycisk powrotu do góry