Sport

Zagrali w turnieju Smoka Wawelskiego

W piątek (03.11) drużyna MLUKS Dwójka MOS Gubin (rocznik 2015) wybrała się do Krakowa na halowy turniej Smoka Wawelskiego. W zawodach brało udział łącznie 28 zespołów z Polski i Ukrainy.

Mówi trener, Patryk Sobolewski:Gratuluję swoim zawodnikom za wspaniałą postawę na turnieju. Na co dzień trenujemy na orliku, a podczas tego turnieju przyszło nam grać na hali o tzw. bandy. Moi zawodnicy szybko zaadoptowali warunki, co bardzo cieszy. Rozegraliśmy 12 spotkań, co dało łącznie 180 minut gry. Wielkie podziękowania należą się również kibicom – rodzicom. Ich wsparcie dla zawodników przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Podczas pobytu w Krakowie na młodych piłkarzy czekało wiele atrakcji. Zwiedzili wiele ciekawych miejsc, między innymi: Krypty Królewskie, Wawel, Dzwon Zygmunta, Katedrę, Sukiennice na głównym rynku, Smoka Wawelskiego, pomnik Adama Mickiewicza, muzeum LEGO oraz krainę cukierków. Ponadto pojawili się na meczu III-ligowej Wieczystej Kraków, gdzie trenerem jest Sławomir Peszko, a w klubie gra wielu znanych zawodników, np. Michał Pazdan, Maciej Jankowski, Michał Mak, Thibault Moulin, czy też Jacek Góralski.

Podobne artykuły

Sprawdź również
Zamknij
Przycisk powrotu do góry